پاورپوینت مسجد امام(شاه) تهران

مطالب دیگر:
آموزش مکالمه زبان انگلیسی بدون کتاب و مدرس در سه ماه با روزی 35 دقیقه تمرینآموزش کامل زبان 504 در یک هفته به روش تصویرسازی ذهنیآموزش تصویری excel و word به صورت ساده و روانآموزش روابط زناشوییآموزش کامل زبان 504 در یک هفته به روش تصویر سازی ذهنیپروژه سیستم های کنترل گسترده DCS مورد استفاده در نیروگاه هاتازه های زیبایی اندام برای خانم ها و آقایانآموزش کامل excel و word به صورت تصویریکتاب واژه شناسی و پسشوند وپسوند انگلیسیپکیج سیر تا پیاز سواد مالی - خرید پستی ( ۸۵ جلسه ویدیویی و صوتی+ ۴۰۰ صفحه کتاب pdf + کتاب صوتی ۷۴۰ دقیقه ای )9-بررسی دوام لوله های بتنی فاضلاب و ارائه راه حل مناسب جهت افزایش طول عمر آنها12-بررسی عملكرد هیدرولیكی و قابلیت اطمینان در شبكه های جمع آوری فاضلاب شهری22-معرفی و كارایی روش A2O در حذف تركیبات نیتروژن و فسفردار از فاضلاب شهریپکیج فوق العاده حرفه ای آموزش دریافت شارژ رایگان اپراتورهاتقلب در بازی های آنلاین و آفلاین اندرویدآموزش عملی رفع ریپورت در تلگرامآموزش جلوگیری از دسترسی و ضد هک وای فای (wifi)آموزش جلوگیری از هک آیدی و اکانت تلگرامروش اصلی موفقیت در کنکور و آزمون ها(پزشکی، حقوق، مهندسی، نمونه و تیزهوشان) با پکیج کنکورپلاسبانک شماره تلگرامی های فعال
پاورپوینت مسجد امام(شاه) تهران ,آدرس مسجد شاه تهران,نقشه مسجد شاه تهران,پلان مسجد شاه تهران,مسجد شاه تهران کجاست,بازار مسجد شاه تهران,ادرس مسجد شاه تهران,پلان مسجد امام خمینی بازار تهران,درس مسجد امام خمینی تهران|نمایش فایل:|rqo
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت مسجد امام(شاه) تهران را مشاهده می نمایید.

مشخصات فایل:
قالب بندی: پاورپوینتتعداد اسلاید: 54

فهرست مطالب:استان تهران
مسجد امام(شاه)
سیر تحول بنا
کتیبه های تاریخی
عناصر تشکیل دهنده بنا
ورودی مسجد
جلو خان مسجد
صحن مسجد
شبستان ها
ایوان ها
مناره ها
تزیینات
قوسهای بکار رفته در بنا
پلان و مقاطع و پرسپکتیو
فهرست منابع

بخشی از پاورپوینت:مسجــد شـاه (امـام خـمینی)
بعد از رونق و گسترش تهران، مسجد شاه (امام خمینی) در زمان فتحعلیشاه قاجار، در نزدیکی مسجد جامع ساخته شد و برخلاف مسجد جامع که به تدریج تکمیل گردید، یکباره بنا شد. این مسجد از نظر ابعاد، وسعت، حجم، ارتفاع و زیبایی شاخص ترین بنای بازار تهران است و یکی از شاهکارهای معماری دوره قاجاریه به شمار می رود.
مسجد امام میان شبکه به هم پیچیده، تنگ و پر جمعیت بازار به مثابه تنفس گاه است و به علت توسعه فعالیت ها و تردد بسیار، ورودی‌ها و صحن این بنا به صورت یک فضای باز شهری به کمک مسجد جامع می آید و تبدیل به فضای عبوری بسیار فعالی می شود. در اثر افزایش حجم فعالیت تجاری، جلوخان وسیع و سرسبز شمالی تحت تأثیر قرار گرفته و تبدیل به بازار شده است.
سردر باشکوه ورودی شمالی دارای تزیینات بسیار زیبای مقرنس کاشی‌کاری است که شکوه و درخشش خاصی دارد. این ورودی جاذبه زیادی برای واردین دارد و فضای باز محصور و امن آن شخص را متوجه محیط متفاوتی در شلوغی و ازدحـام اطراف می کند. دالان های منتهی به هشتی ورودی شمالی نیز راه عابران را برای دسترسی به قسمت های داخلی بازار سهل می سازد. با این همه، کثرت تردد اجناح های شرقی و غربی مسجد است که از جمله دسترسی های مهم به بازار های مجاور محســـوب می شوند.و . . .